Skrivbord

148479

DAMSKRIVBORD, 1700-tal, engelskt, i ek, med låda, ben med skuren dekor, höjd 77, 83x55 cm

Slitage

Skrivbord

Budhistorik (7 bud)
438906
5 200
437076
5 000
437076
4 200
435999
431808
3 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.