Slaglbord

148474

SLAGBORD, 1800-tal, furu, svarvade ben, höjd 73, 133x78 cm

Slitage

Slaglbord

Budhistorik (13 bud)
438865
438862
2 800
438862
2 400
438727
438604

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.