Skrivskåp

148468

SKÅP med skrivskiva, sengustaviansk stil, med stenskiva, valnöt, höjd 124, 77x46 cm

Skador, lagningar

Skrivskåp

Budhistorik (12 bud)
438592
4 400
428600
4 200
438591
4 200
428600
3 400
434387
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.