Handlykta plåt och glas

148463

HANDLYKTA, 1800-tal, plåt och glas, höjd ca 20 cm;
PROVENIENS: Fredriksberg herrgård

Belysning

Handlykta plåt och glas

Budhistorik (4 bud)

438715
450
437947
437802
433061

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.