Sybord stockholmsarbete i empire mahogny

148459

SYBORD, stockholmsarbete, empire, fanerad med mahogny, förgyllda beslag, höjd 74, 54x37 cm, nyckel finns

Smärre skador, lagningar, två pärllister saknas

Budhistorik (5 bud)
427562
427560
850
427559
427558
425911

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.