Målning 1800-tal

148452

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Konstnär vid staffli, olja på duk, 33x24 cm

dukskador

Ändringar/tillägg
dukskador

Konst, Måleri

Målning 1800-tal
Budhistorik (40 bud)
438833
32 000
438824
31 000
438831
30 000
438824
29 000
438830
28 000

Slutpris SEK:
32 000
3 088 EUR, 3 507 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.