Sigridur Björnsdottir olja på papper

148447

BJÖRNSDOTTIR Sigridur (född 1929), 2 st "Jökeln på distans" samt "Havets ljus", signerade och daterade Sigridur Björnsdottir 1997, olja på papper,11,5x15,5 resp 21x15 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

434366
700
431567
428571

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.