Stig Otto Wretling oljemålning

148445

WRETLING, Stig Otto (1911-1973): Örebro slott, signerad och daterad Wretling -37, gouache, 31x30 cm

Skrapmärken

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

437733
431944

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.