Tomislav Bozovic akvarell

148441

BOZOVIC, Tomislav (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad Tomislav Buzovic 69-70, akvarell, 54,5x65,5 cm

Konst, Måleri

Tomislav Bozovic akvarell
Budhistorik (2 bud)

436847
426710

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.