Cecilia Haupt oljemålning

148429

HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel med rosa moln, signerad Cecilia Haupt, olja på trä, 10x15 cm

Konst, Måleri

Cecilia Haupt oljemålning

Budhistorik (16 bud)
433019
1 800
433018
1 700
433014
1 600
433011
433013

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.