Anton Pick oljemålning

148420

PICK, Anton (1840-1905): "Millstätter See, Kärnten - Österrike", signerad A Pick, olja på duk, 52x93 cm

Smärre dukbortfall

Konst, Måleri

Anton Pick oljemålning

Budhistorik (3 bud)

426992
5 000
424761
4 800
424761
3 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.