Vas Gunnar Wennerberg Gustavsberg

148412

VAS med hänklar, Gunnar Wennerberg, Gustavsberg 1904, dekor av ormbunkar, signerad GWennerberg Gustafsberg 1904, höjd 29 cm

Mindre glasyrnagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (2 bud)

432967
422942

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.