Lars Lerin oljemålning

148411

LERIN, Lars (född 1954): "Sommarhus", signerad och daterad a tergo Lars Lerin 1998, olja på pannå, 10x15 cm

Konst, Måleri

Lars Lerin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
424567
6 400
431428
6 200
424567
5 000
423548
423119

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.