John-Erik Franzén färglitografi

148410

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad JEF 1985, PT, färglitografi, 28x37 cm, oramad

Budhistorik (8 bud)
432456
1 600
432455
430627
428465
424624
450

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.