Bordsfontän 1960-tal

148407

BORDSFONTÄN, 1960-tal, delvis med mosaik, höjd 58, 71x61 cm, lösa plastdelar medföljer

Bruksslitage

Bordsfontän 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

437075
430334
950
427749
426510

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.