Tevagn 1950-tal

148404

TEVAGN, 1950-tal, mahogny, höjd 57, längd 73 cm, originalhjul medföljer

Slitage

Tevagn 1950-tal

Budhistorik (11 bud)
429053
3 200
437262
429053
2 800
437164
2 600
429053
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.