Kandelabrar nyrokoko

148403

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, nyrokoko, för 4 ljus vardera, förgylld, höjd 45 cm

En arm med lagning

Belysning, Ljusstakar

Kandelabrar nyrokoko

Budhistorik (14 bud)
432947
432942
1 900
432935
1 800
432934
1 700
432933
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.