Barskåp i teak

148401

BARSKÅP, 1960-tal, teak, med låddel, höjd 121, 79x41 cm

Bruksslitage

Barskåp i teak

Budhistorik (8 bud)
437166
437165
1 400
436661
1 300
430335
429292
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.