Bord med råglasskiva "Susanna i badet"

148399

BORD, 1940/50-tal, skiva i råglas, "Susanna i badet", höjd 60, diameter 70 cm

Smärre fanérskador

Bord med råglasskiva

Budhistorik (9 bud)
434011
2 400
434010
434009
433368
1 900
427748
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.