Hans Viksten oljemålning

148353

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Ugglemark", signerad och daterad Viksten 74F, olja på duk, 90x108 cm

Konst, Måleri

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (14 bud)
434129
7 400
434088
7 200
433323
7 000
433243
6 600
432874
6 200

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.