Martin Sjöberg gelatinsilverfotografi

148348

SJÖBERG, Martin (född 1957): "Händelse" 3 1994, signerad och daterad á tergo, bemålat gelatinsilverfotografi, edition 4, 56,5x55,5 cm;
PROVENIENS: Galleri Adlercreutz-Björkholmen

Konst, Fotografi

Budhistorik (10 bud)
437144
2 400
437141
436837
432322
1 900
432321
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.