Stolar i allmoge

148340

STOLAR, 4 st, 1800-tal, allmoge, delvis bemålade

Skador

Möbler, Allmoge

Stolar i allmoge

Budhistorik (7 bud)
433853
1 400
435375
1 300
433853
433846
432687

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.