Louis Jacques Vigon olja

148339

VIGON, Louis Jacques (Frankrike, 1897-1985): "Carneval de Nice", signerad Vigon, olja på pannå, 28x36 cm

Konst, Måleri

Louis Jacques Vigon olja

Budhistorik (5 bud)
436554
436553
850
436552
600
428183
450
427136

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.