Vaser

148328

VASER, 1 par, slipat böhmiskt glas med dekor av hjortar, 1800-talets mitt, höjd 19 cm

Fotnagg

Glas

Vaser
Budhistorik (9 bud)
432079
650
432663
600
432079
550
431870
500
429589
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.