Nils Carlstedt oljemålning

148324

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Klara sjö med Stadshuset, otydligt signerad, olja på duk, 120x141 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Nils Carlstedt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
432728
3 800
432727
3 600
432717
3 400
432716
3 200
432710

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.