Leksak i form av motorcykel Kellermann

148279

KELLERMANN MOTORCYKEL, 1930-40-tal, motorcykel med passagerare, litograferad plåt, urverksdrivna, motorcykelns längd 14,5 cm, nyckel finns

Slitage

Leksaker

Budhistorik (10 bud)
432080
1 900
431107
1 800
431107
1 600
429584
431105

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.