Skrivschatull mahogny

148277

SKRIVSCHATULL, mahogny, 1800-tal, nyckelskylt av ben, höjd 16 cm, 28,5x40 cm, nyckel finns

Skador

Diverse

Skrivschatull mahogny

Budhistorik (7 bud)
430649
600
426600
550
426590
500
425853
450
425510

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.