Justus Lundegård oljemålning

148271

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Venedigmotiv, signerad och daterad -14, oljemålning, 45x76 cm

Konst, Måleri

Justus Lundegård oljemålning

Budhistorik (6 bud)
434051
3 200
433915
433695
2 800
433565
2 400
431250

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.