Johan Ericson olja

148270

ERICSON, Johan (1849-1925): Segelbåtar vid Marstrands kaj, signerad och daterad Joh. Ericson1903, oljemålning, 73x59 cm

Konst, Måleri

Johan Ericson olja

Budhistorik (40 bud)
434147
27 000
434151
27 000
434147
26 000
434143
25 000
434140
24 000

Slutpris SEK:
27 000
2 606 EUR, 2 959 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.