Piedestaler Gustafsberg

148269

PIEDESTALER, 1 par, Gustafsberg, majolika, höjd 93 cm

Lagningar samt skador

Keramik/Porslin

Piedestaler Gustafsberg

Budhistorik (23 bud)
431584
8 400
428405
8 200
431580
8 200
428405
8 000
424740
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.