Stolar 1800-tal

148268

STOLAR, 6 st, 1800-talets slut, björk, skuren dekor

Smärre slitage

Stolar 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
434174
435480
1 400
434174
1 300
435478
434174

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.