Edvin Ollers oljemålning

148263

OLLERS, Edvin (1888-1959): Stugor i vinterlandskap, signerad E. Ollers 1935, olja på duk, 36x49 cm

Konst, Måleri

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (3 bud)

423068
450
430321
423068

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.