Agneta Granstad oljemålning

148261

GRANSTAD, Agneta (född 1949): Komposition, monogramsignerad AG, olja på duk, 100x110 cm

Ram med skadad förgyllning

Konst

Agneta Granstad oljemålning

Budhistorik (20 bud)
432482
5 200
432172
5 000
432478
4 800
432172
4 200
432150

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.