Roland Svensson färglitografi

148258

SVENSSON, Roland (1910-2003): Tornö, signerad Roland S, 34/315, färglitografi, 26x42 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
430983
850
430966
430766
750
430965
750
430766
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.