Zornetsning "Sommar"

148239

ZORN, ANDERS (1860-1920): Sommar, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, i tidskriften Ord och Bild, 1910, samtida hfrbd, något nött.

Zornetsning
Budhistorik (5 bud)
431698
2 400
427999
424006
427997
424006

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.