Bertel Nordström olja

148228

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Vy över Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström 45, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Bertel Nordström olja

Budhistorik (8 bud)
436502
3 200
435504
435504
2 600
434908
2 400
434908

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.