Arvid Öström olja

148224

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Sommarblommar, signerad A.Öström, olja på pannå, 36x44 cm

Smärre rispor

Konst, Måleri

Arvid Öström olja

Budhistorik (10 bud)
438408
438067
1 400
438403
1 300
438067
437358

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.