Gustavianska provinsarbeten

148200

KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska Lindomearbeten, bemålade, skuren dekor

Lagningar, slitage, klädsel med fläckar och hål

Gustavianska provinsarbeten

Budhistorik (8 bud)
434171
700
434170
650
434169
600
434168
550
433712
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.