Peter Dahl färglitografi

148156

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 42,5x58 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (33 bud)
431304
7 000
431303
6 800
431301
6 600
431300
6 400
431299
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.