Nils Stenqvist oljemålning

148155

STENQVIST, Nils (1934-2005): Komposition, signerad N G S, olja på duk, 58x67 cm

Konst, Måleri

Nils Stenqvist oljemålning

Budhistorik (7 bud)
431053
650
430794
600
430794
500
430621
450
430470

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.