Carl Hallström oljemålning

148138

HALLSTRÖM, Carl (1850-1929): Sjö, signerad C. Hallström, olja på duk, 54,5x95 cm

Konst, Måleri

Carl Hallström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

428053
700
426405

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.