Carl Gustav Hellqvist oljemålning

148133

HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): Munk vid fönster, signerad C.G.Hellqvist 1883 Paris, olja på pannå, 27x19,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
432198
431673
431671
431670
1 300
430410

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.