Alfred Thörne oljemålning

148130

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Landskap med industri, signerad Alfr. Thörne 1896, olja på duk, 19x31 cm

Konst, Måleri

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (16 bud)
431762
4 400
431538
4 200
431729
431538
3 200
431727

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.