Rolf Kaplan blanteknik

148122

KAPLAN, Rolf (Född 1937): Komposition med figurer, monogramsignerad och daterad RK 03, blandteknik på pannå, 59x39 cm

Konst, Måleri

Rolf Kaplan blanteknik

Budhistorik (1 bud)

429503
2012-09-17 16:30:20

2012-09-19 kl 16:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.