Målning

148111

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansfigur, signerad R? Riale, olja på duk, 61x51 cm

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (24 bud)
431263
1 800
431260
1 700
431244
1 600
431257
1 600
431244

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.