Carl Petter Hallberg olja

148109

HALLBERG, Carl Petter (1809-1879): Landskap med hus och figur, signerad och daterad 185?, olja på duk uppklistrad på pannå, 23x28 cm

dukskador

Konst, Måleri

Carl Petter Hallberg olja

Budhistorik (6 bud)
431259
426982
431258
426982
426981
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.