Taburetter i mahogny 1800

148106

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, mahogny, cerise linneklädsel

Fanérskador

Taburetter i mahogny 1800

Budhistorik (4 bud)

432606
450
427723
426429
426344

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.