Gideon Börje olja

148091

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Björkar, signerad Gideon Börje, olja på duk,
64x53 cm

Konst, Måleri

Gideon Börje olja

Budhistorik (6 bud)
438368
438367
1 800
438366
1 700
438364
1 600
438221

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.