Stockholmsakvareller

148084

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 16 st, Stockholmsmotiv, signerade K.W., tusch och akvarell, ca 20x29 cm vardera

Diverse

Stockholmsakvareller

Budhistorik (17 bud)
429951
2 600
429609
2 400
429273
429608
429273

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.