Fernand Legér litografi

148080

LEGÉR, Fernand (1881-1955), efter: Stilleben, färglitografi, stämpelsignerad, 84/300, 25x33 cm

Gulnader

Fernand Legér litografi

Budhistorik (10 bud)
438329
1 600
438155
438328
1 400
438155
1 300
438327

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.